قوانین

فروشگاه و رستوران آنلاین سی ماسک ،

در حال انتقال به بانک ... processing...
processing...

قوانین

10 مرداد 1398 | 11:16
قوانین

 

 

قوانین استفاده از خدمات داروخانه آنلاین حکیم 24

 

 

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داروخانه آنلاین حکیم24 به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به سایت داروخانه آنلاین حکیم24 و ثبت پروفایل شخصی به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ارسال و استفاده از خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین داروخانه آنلاین حکیم24 از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های داروخانه آنلاین حکیم24 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

درصورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های داروخانه آنلاین حکیم24 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

نحوه و زمان ارسال سفارشات

داروخانه آنلاین حکیم24 به مشتریان خود در 7روز هفته و 24ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

سفارشات ثبت شده از طریق پست به کلیه مراکز استان ها، شهرها و روستاهای کشور قابل ارسال می باشد که معمولا 24 تا 72 ساعت کاری زمان لازم است تا به آدرس تعیین شده برسد.

همچنین سفارشات داخل شهر اصفهان از طریق پیک موتوری و از ساعت 9 الی 16 روز کاری قابل ارسال می باشد، در صورت نیاز به ارسال در زمان خاص و یا ارسال سریعتر، کاربر می تواند هنگام سفارش در قسمت توضیحات به این نکات اشاره کند.

روزکاری به معنی روز  شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، داروخانه آنلاین حکیم24 جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مسئولیت عدم حضور کاربر در آدرس مشخص شده برای تحویل بسته های ارسالی بر عهده کاربر میباشد.

 

با آرزوی بهترین ها برای شما مشتری گرامی

مدیریت سایت داروخانه آنلاین حکیم 24


کلیه حقوق سایت Hakim24.ir متعلق به داروخانه آنلاین دکتر حکیم الهی بوده و محفوظ می‌باشد.